Tee ise seiklusmängud

Vii ise läbi meie ettevalmistatud meeleolukas seiklusmäng!

Aitame korraldada seiklusliku sünnipäevaürituse! Meilt saad mänguvahendid vana hea Fotojahi läbiviimiseks, Tallinna vanalinna tutvustava mängu või nutika tahvelarvutitega sünnipäevamängu korraldamiseks! Läbiviimine on lihtne ja orgunnija saab ise mängust osa 100%!  Meie hoolitseme ettevalmistuse eest, Sinule jääb mängurõõm!

maastikumäng

Nutikas kolleeg

“Nutikas Kolleeg!” on tahvelarvutitega strateegiamäng, kus edu toob planeerimisoskus ja nutikus ning kolleegide hea tundmine! Mängu teeb põnevaks pidevalt muutuv olukord, kus meeskonnal tuleb reageerida kiirelt ja tegevusplaani muuta. Mängus on hulk küsimusi ettevõtte ja kolleegide kohta! Neile edukalt vastates saad edumaa!

Loe edasi…

EV100 nutimäng

100% Eesti mäng!

EV100 on spetsiaalselt juubeliaastaks valminud lihtne ja lõbus meeskonnamäng, milles on ainult 100% Eestiga haakuvad teemad. Mängu on hea lihtne ise omal käel läbi viia, meilt saad mänguvahebndi ja juhendi.

Loe edasi…

Korralda ise seiklus vanalinnas

Vanalinnaseiklus on „tee-ise“ tüüpi mäng, mille läbiviimine on väga lihtne. Mängust saad võrdväärselt osa võtta ka kui oled ise ürituse organiseerija! Mäng on lõbus ja haarav ning seigelda saab aastaringselt.

Loe edasi…

Tee ise fotojaht

Aitame korraldada lõbusa ürituse väikese eelarvega. Korralda lõbus fotojaht endale täpselt sobival ajal ja pikkuses! Meilt saab mänguks vajalikud vahendid. Ning soovi korral saad juurde rentida ka fotokad ja dataprojektori. Fotojaht sobib hästi omapäraseks sünnipäevaürituseks!

Loe edasi…